Wywóz odpadów budowlanych w Łodzi i okolicach 697-70-70-28 transport-hds@wp.pl

Początek roku to dobry moment aby zaplanować strategię marketingową dla swojej firmy. Jak powinien wyglądać dobrze skrojony plan reklamowy dla firmy transportowej, np. takiej jak Gabara Transport?

Może to być problematyczne i czasochłonne zadanie. Specyfika rynku usług transportowych jest bardzo dynamiczna i zmieniająca się w czasie. W odróżnieniu od innych branż, transport specjalistyczny ma bardzo zróżnicowane grono klientów, korzystających z różnych źródeł informacji. Od stacji radiowych słuchanych w samochodzie, poprzez lokalną prasę, skończywszy na internecie. Przy tym wszystkim nie można zapomnieć o sile reklamy wizualnej, takiej jak banery, billboardy i tablice informacyjne.

Wydaje nam się, że najlepszą metodą aby wypromować swoją firmę i oferowane usługi na transport i różnego rodzaju prace ziemne łódź, jest kompromis pomiędzy wszystkimi wymienionymi formami. Duże grono klientów poszukuje firm wykonujących transport HDS łódź w internecie. W tym samym czasie nie brak klientów, którzy w poszukiwaniu takich usług sięgają po prasę. Doskonałe efekty można uzyskać, wykorzystując możliwości oferowane przez pozycjonowanie stron internetowych, duży zasięg prasy lokalnej, oraz dobrą widoczność i stałość reklamy wizualnej, tzw. outdoor.

Firmowa strona internetowa stała się niezbędnym narzędziem dla każdej firmy. W przypadku działalności wykonującej wywóz gruzu łódź, transport samochodowy oraz sprzedającej piasek siany łódź i kruszywa budowlane, strona może przyjąć postać prostej statycznej witryny. Nie ma konieczności inwestowania dużych środków finansowych w rozbudowane strony przeładowane grafiką, z dynamicznie odświeżającą się zawartością. Warto jednak pamiętać o prawidłowej optymalizacji strony, która przyczynia się do lepszego i szybszego pozycjonowania. W tym celu nie zaszkodzi zlecenie jej zaprojektowania i wykonania doświadczonej firmie. W dalszej części, kiedy strona będzie wykonana, nie wolno przerywać raz rozpoczętego pozycjonowania.

Reklama zewnętrzna również przyniesie nam wiele korzyści. Warto zainwestować pieniądze w wyprodukowanie i zamontowanie kilku różnych tablic reklamowych, przedstawiających i promujących usługi wyróżniające twoją firmę. Jeżeli jest to transport maszyn łódź, należy wybrać lokalizację w pobliżu dużych fabryk, centrów logistycznych, oraz parkingów przeładunków. Jeżeli zamierzasz wypromować się jako wykonawca prac budowlanych i dostawca materiałów, warto znaleźć lokalizację w pobliżu terenu, na którym będą odbywały się nowe inwestycje.

Na sam koniec reklama w prasie. Nie musi być wielka. Ważne aby była czytelna, oraz co jeszcze ważniejsze, ukazywała się regularnie. Koszt niewielkich modułowych ogłoszeń nie jest wysoki, a bardzo pomaga w umocnieniu wizerunku solidnej firmy. Ciekawym elementem promocji z wykorzystaniem reklamy prasowej będzie umieszczenie dopisku – przychodząc z tym ogłoszeniem uzyskasz rabat na usługę. Szczegóły promocji zależą oczywiście od Was, ale w ten prosty sposób można wypracować nową bazę zadowolonych klientów.

Jeżeli i Wy macie swoje pomysły jak reklamować wywóz śmieci łódź oraz krajowy i międzynarodowy transport specjalistyczny, piszcie do nas!

Call Now ButtonKONTAKT ZADZWOŃ 697 70 70 28