Wywóz odpadów budowlanych w Łodzi i okolicach 697-70-70-28 transport-hds@wp.pl

Co robić z odpadami po budowie?

Każda budowa to proces, który generuje duże ilości odpadów budowlanych – ziemi, gruzu i złomu. Dla wygody i bezpieczeństwa pracowników, konieczne jest ich szybkie usunięcie w miejsce do tego przeznaczone. Zadanie to wymaga szybkości, umiejętności i odpowiedniego sprzętu. Posiadamy każdą z tych 3 cech, dzięki czemu wykonywany przez nas wywóz gruzu zawsze cieszy klientów. Aby jeszcze lepiej poznać naszą firmę, zapraszamy do sprawdzenia, jak realizowane są wszystkie usługi na wywóz odpadów budowlanych.

wywóz gruzu śmieci

wywóz gruzu śmieci

Rozpoznanie terenu

Posiadamy wyspecjalizowane, duże i ciężkie samochody ciężarowe HDS Scania. Pozwalają one jednorazowo przewieźć nawet kilkanaście ton ładunku, nawet w trudno dostępnych miejscach. Wszystkie osie skrętne, trójstronny wywrot i wysokie kwalifikacje kierowców. Każda z tych rzeczy pozwala bezpiecznie wykonać zlecenie, nawet w bardzo trudnych warunkach. Jednak, zanim rozpoczniemy pracę w takim bardziej wymagającym miejscu, wykonujemy jego rozpoznanie w terenie. Ma to na celu sprawdzenie, czy obecna tam infrastruktura nie stanowi problemu dla bezpiecznej pracy. Możliwe zagrożenia, jakie napotkać może transport ciężarowy HDS, to nisko rozwieszone kable energetyczne lub telefoniczne.

Przygotowanie trasy dojazdu

W mieście takim jak Łódź, transport ciężarowy HDS powinien być starannie zaplanowany. Zwłaszcza wtedy, jeśli wywóz gruzu ma być wykonywany z dzielnic willowych, do których prowadzące drogi mają ograniczenia tonażowe. Zawsze dokładnie analizujemy i wybieramy drogę dojazdu, aby była bezpieczna i jak najmniej uciążliwa dla okolicznych mieszkańców.

Załadunek

Załadunek gruzu na samochód ciężarowy HDS nie jest trudny, jeśli dysponuje się odpowiednim sprzętem. Nasze samochody ciężarowe wyposażone są w wywrot oraz hydrauliczny dźwig samowyładowczy, mogący współpracować z wieloma dodatkowymi przystawkami. Pozwala to szybko i bezpiecznie załadować wszystkie odpady na samochód, bez angażowania do tego celu ludzi. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa i sprawia, że zlecenie może być wykonane szybciej i skuteczniej.

 

DSC_1600 DSC_0968 DSC_1171

Call Now ButtonKONTAKT ZADZWOŃ 697 70 70 28