Wywóz odpadów budowlanych w Łodzi i okolicach 697-70-70-28 transport-hds@wp.pl

Sprzedajemy piasek i kruszywa w Łodzi

PIASEK SIANY – każdego dnia mamy do czynienia z nowymi wyzwaniami i ciekawymi zleceniami od naszych klientów. Biorąc pod uwagę urozmaiconą ofertę naszej firmy, nie powinno to dziwić. Zwracamy dziś Państwa uwagę na jedną z ciekawszych propozycji, którą jest sprzedaż piasku sianego i innych kruszy. Piasek siany  jest wykorzystywany między innymi do przygotowania tynków, wylewek i innych prac remontowych i budowlanych. Zamawiając piasek siany wraz z transportem HDS u nas, otrzymują Państwo gwarancję niskiej ceny oraz szybkiego wykonania usługi. Współpracujemy z wieloma składami i hurtowniami budowlanymi w Łodzi, gwarantując ciągłą dostępność każdego rodzaju kruszyw. Zapewniamy szybki rozładunek z wykorzystaniem wywrotki, a jeśli warunki na to nie pozwalają, rozładunek jest wykonany przy pomocy dźwigu HDS. Wykonujemy również transport specjalistyczny, obejmujący między innymi niestandardowe ładunki o różnych gabarytach. Nadrzędnym celem naszej działalności jest dążenie do perfekcji i zadowolenia naszych klientów.

transport i sprzedaż piasku

piasek Łódź

piasek Łódź

Kruszywa na terenie Łodzi i w okolicach

Kruszywo to nic innego jak materiał sypki pochodzenia organicznego lub mineralnego, stosowany głównie do produkcji zapraw budowlanych i betonów oraz do budowy dróg.

Kruszywa naturalne – kruszywa pochodzenia mineralnego, rozdrobnione w wyniku erozji skał lub uzyskiwane przez mechaniczne rozdrobnienie skał litych, występujące w przyrodzie w postaci luźnych okruchów skalnych. Można pozyskać je przez wydobycie z dna rzek, jezior lub kopalni piasku i żwiru, gdzie metodą odkrywkową pozyskuje się potrzebny materiał.

Ze względu na uziarnienie kruszywa dzieli się na:

  • drobne – o wymiarach ziaren D mniejszych lub równych 4 mm;
  • grube – o wymiarach ziaren D co najmniej 4 mm oraz d co najmniej 2 mm;
  • wypełniacze – kruszywo, którego większość przechodzi przez sito 0,063 mm;
  • kruszywa naturalne (mieszanka) – pochodzenia lodowcowego lub rzecznego o uziarnieniu 0–8 mm;
  • kruszywa o uziarnieniu ciągłym – kruszywa będące mieszanką kruszyw grubych i drobnych w Polsce o uziarnieniu od 0–63 mm.
Call Now ButtonKONTAKT ZADZWOŃ 697 70 70 28