Wywóz odpadów budowlanych w Łodzi i okolicach 697-70-70-28 transport-hds@wp.pl

Transport wiertnicy górniczej
Było to jedno z naszych pierwszych zleceń na ponad gabarytowy transport. Wiele czasu poświęciliśmy przygotowaniom, szczegółowo planując trasę oraz dbając o zabezpieczenie na całej drodze przejazdu. Suma sumarum łączny czas wykonania zlecenia przekroczył 12 godzin, ale my wzbogaciliśmy się o nowe doświadczenia, procentujące w przyszłości.

Transport maszyn łódź z rozbieranej hali produkcyjnej
W tym zleceniu musieliśmy się zmierzyć z wywozem dużych i niesamowicie ciężkich maszyn przędzalniczych. Nasz HDS z ledwością sobie poradził z uniesieniem potężnych stalowych kolosów, ale jak zwykle nas nie zawiódł. Wiele z tych niedziałających i nieprzydatnych maszyn zostało następnie zdemontowanych, a uzyskane z nich surowce zostały sprzedane. Dzięki temu zleceniu mieliśmy pierwszą możliwość przekonania się o dużych możliwościach naszego sprzętu.

Wywóz śmieci łódź z terenów zalanych w czasie powodzi.
Nie było to łatwe zadanie. Problem polegał na bardzo grząskim i podmokłym terenie. Jazda dużym i ciężkim samochodem ciężarowym była prawdziwym wyzwaniem dla naszych umiejętności. Konieczne okazało się wytyczenie prowizorycznej drogi i wzmocnienie jej betonowymi podkładami. Jazda z prędkością kilku kilometrów okazała się na szczęście możliwa i na czas usunęliśmy odpady, nie dopuszczając do wybuchu epidemii i rozprzestrzenienia się plagi szczurów i robactwa.

Wymiana piasku łódź na sztucznej plaży
To było chyba najbardziej egzotyczne zlecenie, z którym mieliśmy do czynienia. Blisko 10 000 ton zużytego piasku z terenu kąpieliska wymagało wymiany na nowy. Dostarczyliśmy oraz rozplantowaliśmy staranie wyselekcjonowany piasek siany, który spotkał się z dużym uznaniem zamawiającego, jak i użytkowników kąpieliska. Od tej pory staliśmy się jedyną firmą oferującą wymianę piasku na terenie miasta Łodzi i okolicznych miejscowości.

Roboty budowlane i prace ziemne łódź
Od początku swojej działalności oferowaliśmy rozmaite prace ziemne łódź, realizowane z wykorzystaniem dźwigu HDS wyposażonego w łyżkę. Możliwości posiadanego przez nas sprzętu pozwalają na wykonywanie wykopów pod fundamenty, a także wyrównywanie terenu i oczyszczanie go z gruzu, korzeni i gałęzi. Jest to stała pozycja w gamie usług transport HDS łódź, który towarzyszy nam od zarania naszych dziejów.

To tylko niektóre z ciekawszych zleceń, z którymi musieliśmy się zmierzyć. Regularnie będziemy uzupełniać ten dział o kolejne tematyczne wpisy.

Call Now ButtonKONTAKT ZADZWOŃ 697 70 70 28