Wywóz odpadów budowlanych w Łodzi i okolicach 697-70-70-28 transport-hds@wp.pl

PRACE ZIEMNE

Dysponujemy samochodami ciężarowymi HDS, przystosowanymi do montażu haku i łyżki załadunkowej. Rozszerza to możliwości sprzętu o wykorzystanie go do robót ziemnych, takich jak:

· Niwelacja terenu Łódź – wyrównywanie placów budów, przygotowanie gruntów pod trawniki, usuwanie korzeni, głazów i pozostałości po rozbiórkach i budowach.

· Wykopy Łódź – obsługujemy wszystkie zamówienia dotyczące realizacji wykopów – tych mniejszych i większych. Wykopana ziemia lub gruz może zostać jednocześnie załadowana na skrzynię samochodu i wywieziona we wskazane miejsce.

· Sprzątanie placów posesji Łódź – oczyszczanie z gruzu, gałęzi, śmieci pobudowlanych i wielu innych zalegających materiałów, trudnych do ręcznego usunięcia.

· Likwidacja nielegalnych wysypisk śmieci Łódź– obsługujemy zlecenia prywatne, komercyjne oraz zlecone przez urzędy w zakresie likwidacji nielegalnych wysypisk śmieci. Dojedziemy w każde miejsce, dokonamy załadunku śmieci i bezpiecznie przewieziemy je na wysypisko. Każdy etap zlecenia jest dokumentowany przez naszych pracowników i udostępniany Zleceniodawcy.

· Rozbiórki, wyburzenia Łódź – kompleksowo wykonujemy rozbiórki domów mieszkalnych, fabryk, hal, garaży i wszystkich innych obiektów przeznaczonych do wyburzenia. Zabezpieczamy teren wyburzeń, nadzorujemy i przeprowadzamy prace rozbiórkowe, a następnie wywozimy i sprzątamy teren, przygotowując go pod nowe inwestycje.

W swojej pracy wyróżniamy się rzetelnością, profesjonalizmem i zawsze działamy zgodnie z ustalonymi wcześniej terminami.

 

Niwelacja terenu

Wykopy

Sprzątanie placów posesji,

Likwidacja nielegalnych wysypisk śmieci,

Rozbiórki, wyburzenia.

wywóz gruzu śmieci

Call Now ButtonKONTAKT ZADZWOŃ 697 70 70 28