Wywóz odpadów budowlanych w Łodzi i okolicach 697-70-70-28 transport-hds@wp.pl

WYMIANA PIASKU W PIASKOWNICACH

Piaskownica to jedno z ulubionych przez dzieci miejsc zabaw. Obowiązkiem każdego właściciela, zarządcy lub administratora terenu, na którym znajduje się piaskownica, jest zadbanie o to, aby regularnie przeprowadzana była wymiana piasku w piaskownicach. Czysty i przesiany piasek to większa pewność, że bawiące się w piaskownicy dzieci nie spotka żadne niebezpieczeństwo.

Piaskownice niezabezpieczone pokrywami lub plandekami, oraz znajdujące się na nieogrodzonych terenach wymagają aby wymiana piachu w piaskownicach odbywała się częściej. Realizujemy każde zlecenie na wymianę piasku – od osób prywatnych, instytucji oświatowych – przedszkoli i szkół, a także spółdzielni i zarządców nieruchomości. Nasze samochody ciężarowe HDS dojadą w każde miejsce i wykonają szybką wymianę piachu. Bez konieczności demontażu ogrodzeń, wjazdu na trawniki oraz bez sprawiania mieszkańcom innych uciążliwości.

Zadbamy o zebranie i usunięcie starego piasku, a w jego miejsce dostarczymy nowy, czysty piasek -doskonały do dziecięcych zabaw.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu, by uzgodnić w jakim terminie ma się odbyć wymiana piasku w piaskownicach, określić ilość piachu i poznać cenę usługi.

Gabara – Transport Ciężarowy HDS
tel. 697-70-70-28
transport-hds@wp.pl

zmiana piaskuwymiana piasku Łódźwymiana piachupiasek do piaskownic

Call Now ButtonKONTAKT ZADZWOŃ 697 70 70 28