Wywóz odpadów budowlanych w Łodzi i okolicach 697-70-70-28 transport-hds@wp.pl

WYWÓZ GRUZU, ŚMIECI

Odbiór, wywóz śmieci i odpadów komunalnych Łódź

Wywóz odpadów Łódź

Wywóz odpadów Łódź

Niemal każdy rodzaj prac budowlanych, remontowych lub porządkowych wymaga przeprowadzenia różnego typu wywozów i transportów. Państwa zlecenia w zakresie wywozu odpadów komunalnych, obsługiwane są przez wykwalifikowanych kierowców i operatorów, dysponujących umiejętnościami i uprawnieniami niezbędnymi by wykonać:

Oferujemy współpracę w zakresie stałego jak i dorywczego odbioru i wywozu śmieci komunalnych w Łodzi lub w miastach województwa łódzkiego.

Wywóz śmieci z nielegalnych wysypisk

Rozwiązujemy problem nielegalnych wysypisk śmieci. Likwidujemy nielegalne zbiorowiska odpadów, pozostawione w lasach, przy drogach, w opuszczonych miejscach. Wywozimy odpady pozostawione nielegalnie w miejscach, które nie są do tego przeznaczone.

 

Wywóz śmieci budowlanych Łódź

Wywóz odpadów ciężkich

Wykonujemy pełną segregację odpadów i śmieci pobudowlanych, a następnie transportujemy je w miejsca, w których zostaną bezpiecznie zutylizowane lub składowane. Do wszystkich zleceń wywozu śmieci przygotowujemy i przekazujemy klientom niezbędną dokumentację prawną i środowiskową.

Wywóz gruzu, śmieci Łódź

Wywóz gruzu pochodzącego z rozbiórek, wyburzeń, oraz będącego pozostałościami po remontach, naprawach, renowacjach i wielu innych dzianiach około budowlanych również wchodzi w zakres naszych prac. Oferujemy profesjonalną usługę wywozu gruzu i odpadów z miejsc budowy i nie tylko!

Ponadto zapewniamy także wywóz cegły, pustaków, betonu (w tym beton zbrojony), elementów prefabrykowanych, konstrukcji stropów, stropodachów i gruzu każdego innego rodzaju, w tym również tego zakopanego w gruncie i znajdującego się wewnątrz budynków.

Wywóz ziemi gliny Łódź

Oferujemy wywóz ziemi lub gliny, będących niepotrzebnym urobkiem po wykopach lub pozostałością po pracach wyrównujących teren i przygotowawczych pod rozpoczęcie budowy.

Wywóz trawy Łódź

Wywóz ziemi, trawy Łódź

Wywóz ziemi, trawy Łódź

Wywozimy skoszoną trawę pochodzącą z trawników miejskich, parków, posesji prywatnych, kościołów, cmentarzy, a także przestrzeni rekreacyjnych na terenach spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych, szkół, przedszkoli, itp.

Wywóz liści Łódź

Wywozimy i zagospodarowujemy liście zbierane podczas jesiennych prac porządkowych na drogach, chodnikach, w parkach, a także wszystkich klientów chcących pozbyć się dużych ilości liści mokrych i suchych.

Wywóz gałęzi Łódź

Zapewniamy pomoc zakładam energetycznym, budowlanym, montażowym oraz właścicielom domów i firm, polegającą na wywozie gałęzi ściętych w czasie prac pielęgnacyjnych, zabezpieczających oraz podczas wycinki drzew w parkach i ogrodach.

Wywóz korzeni Łódź

Roboty ziemne, wykopy, remonty dróg i chodników, oraz prace związane z przygotowaniem placów budowy – wszędzie tam gdzie rosły drzewa, pojawia się problem wykopania i wywozu ich korzeni. Zajmiemy się tym od początku do końca, pozostawiając po sobie idealnie wyrównany teren, gotowy pod dalsze prace. Wywozimy odpady, które powstały po pracach w terenie.

Wywóz gabarytów starych mebli Łódź

Eksmisje, opróżnianie lokali mieszkalnych, oraz wywóz wielkogabarytowych mebli, również z mieszkań na wysokich piętrach.

 

Call Now ButtonKONTAKT ZADZWOŃ 697 70 70 28