Wywóz odpadów budowlanych w Łodzi i okolicach 697-70-70-28 transport-hds@wp.pl

WYWÓZ GRUZU, ŚMIECI

Niemal każdy rodzaj prac budowlanych, remontowych lub porządkowych wymaga przeprowadzenia różnego typu wywozów i transportów. Państwa zlecenia obsługiwane są przez wykwalifikowanych kierowców i operatorów, dysponujących umiejętnościami i uprawnieniami niezbędnymi by wykonać:

Wywóz śmieci komunalnych Łódź

Oferujemy współpracę w zakresie stałego jak i dorywczego odbioru śmieci komunalnych w Łodzi lub w miastach województwa Łódzkiego.

Wywóz śmieci z nielegalnych wysypisk

Rozwiązujemy problem nielegalnych wysypisk śmieci. Likwidujemy je, w lasach, przy drogach, w opuszczonych miejscach.

Wywóz śmieci budowlanych Łódź

Wykonujemy pełną segregację odpadów i śmieci pobudowlanych, a następnie transportujemy je w miejsca, w których zostaną bezpiecznie zutylizowane lub składowane. Do wszystkich zleceń wywozu śmieci przygotowujemy o przekazujemy klientom niezbędną dokumentację prawną i środowiskową.

Wywóz gruzu śmieci Łódź

Wywóz gruzu pochodzącego z rozbiórek, wyburzeń, oraz będącego pozostałościami po remontach, naprawach, renowacjach i wielu innych dzianiach około budowlanych.

Wywóz ziemi gliny Łódź

Wywóz będących niepotrzebnym urobkiem po wykopach lub pozostałością po pracach wyrównujących teren i przygotowawczych pod rozpoczęcie budowy.

Wywóz gruzu Łódź

Wywóz cegły, pustaki, beton (w tym beton zbrojony), elementy prefabrykowane, konstrukcje stropów, stropodachów i gruz każdego innego rodzaju, w tym również ten zakopany w grunt i znajdujący się wewnątrz budynków.

Wywóz trawy Łódź

Wywozimy skoszoną trawę pochodzącą z trawników miejskich, parków, posesji prywatnych, kościołów, cmentarzy, a także przestrzeni rekreacyjnych na terenach spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych, szkół, przedszkoli, itp.

Wywóz liści Łódź

Wywozimy i zagospodarowujemy liście zbierane podczas jesiennych prac porządkowych na drogach, chodnikach, w parkach, a także wszystkich klientów chcących pozbyć się dużych ilości liści mokrych i suchych.

Wywóz gałęzi Łódź

zapewniamy pomoc zakładam energetycznym, budowlanym, montażowym oraz właścicielom domów i firm, polegającą na wywozie gałęzi ściętych w czasie prac pielęgnacyjnych, zabezpieczających oraz podczas wycinki drzew w parkach i ogrodach.

Wywóz korzeni Łódź

Roboty ziemne, wykopy, remonty dróg i chodników, oraz prace związane z przygotowaniem placów budowy – wszędzie tam gdzie rosły drzewa, pojawia się problem wykopania i wywozu ich korzeni. Zajmiemy się tym od początku do końca, pozostawiając po sobie idealnie wyrównany teren, gotowy pod dalsze prace.

Wywóz gabarytów starych mebli Łódź

Eksmisje, opróżnianie lokali mieszkalnych, oraz pozbywanie się starych i niepotrzebnych wielkogabarytowych mebli, również z mieszkań na wysokich piętrach.

wynajem hds do wywozu śmieci

wynajem hds

 

wywóz śmieci

wywóz śmieci

wywóz śniegu łódz

wywóz śniegu łódź

wywóz śniegu

wywóz śniegu