Wywóz odpadów budowlanych w Łodzi i okolicach 697-70-70-28 transport-hds@wp.pl

O FIRMIE

Witam państwa na stronie  firmy Transport Ciężarowy HDS.

Prawie 30 letnie doświadczenie w branży transportu budowlanego to jedna z najlepszych rekomendacji, którą może pochwalić się firma Gabara – Transport Ciężarowy HDS. Początki naszej historii sięgają roku 1985, kiedy rozpoczęliśmy działalność usługową na terenie Łodzi, oferując jej mieszkańcom i firmom tu działającym wywóz gruzu Łódź, oraz transport każdego rodzaju materiałów. W ciągu kilkudziesięciu lat działalności nabraliśmy dużego doświadczenia, rozbudowaliśmy flotę pojazdów oraz poszerzyliśmy zakres usług o transport HDS Łódź, prace ziemne oraz specjalistyczny transport maszyn Łódź. Dziś jesteśmy jedną z najchętniej wybieranych firm, zapewniających profesjonalny transport samochodami ciężarowymi HDS.

Długoletnie doświadczenie, tysiące zrealizowanych zleceń, oraz ciągle poszerzające się grono zadowolonych klientów sprawiło, że nasze usługi cieszą się zaufaniem nie tylko na terenie Łodzi, ale również okolicznych miejscowości. Wszyscy klienci, którzy skorzystają z oferowanych przez Transport Gabara usług, otrzymają profesjonalne doradztwo w zakresie kompleksowego wykonania zlecenia. Doradzimy przy wyborze najlepszego środka transportu, przygotujemy harmonogram prac, oraz gwarantujemy jedne z najlepszych cen w regionie, połączone z szybkim terminem wykonania usługi.

Swoją ofertę kierujemy do wszystkich firm i osób, którym potrzebny jest:

· Transport HDS samochodami o dużej ładowności. · Wywóz gruzu  z dowolnej lokalizacji miasta i okolic Łodzi. · Transport maszyn , nawet tych najcięższych i o specjalistycznym przeznaczeniu. · Wymiana piasku  w piaskownicach na terenie osiedli, przedszkoli, szkół i parków. · Piasek siany  do tynków, wylewek i innych prac budowlano-remontowych. · Wywóz śmieci  z placów budowy, posesji i nielegalnych wysypisk śmieci. · Prace ziemne  każdego rodzaju, w dowolnym miejscu. · Transport specjalistyczny niestandardowych ładunków, w tym wielkogabarytowych. · Transport  każdego innego rodzaju – szybki, tani i profesjonalny, przy wykorzystaniu najlepszego sprzętu dostępnego na rynku.Zapraszamy do kontaktu

 

 

Gwarantujemy wysoką jakość wykonanej usługi i najniższe ceny!!

Zapraszamy do współpracy

Kontakt Tel   697-70-70-28

 

Transport ciężarowy Łódź