Wywóz odpadów budowlanych w Łodzi i okolicach 697-70-70-28 transport-hds@wp.pl

Zarządcy wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych mają liczne obowiązki. Do jednych z nich należy zapewnienie dzieciom bezpiecznych warunków do zabawy. Dbałość o metalowe i drewniane konstrukcje, a także regularna wymiana piasku w piaskownicach. Na pewno nikogo nie trzeba przekonywać do tego, że zabawa w brudnym piasku nie należy do bezpiecznych i przyjemnych rozrywek.

Z tego też miejsca chcielibyśmy poinformować, że transport hds łódź wzbogacił swoją gamę usług o nową pozycję. Jest nią właśnie wymiana piachu w piaskownicach. Oferujemy naszym klientom wysokiej jakości, czysty piasek siany łódź. Dysponujemy sprzętem, który dojedzie w niemal każde miejsce w terenie, również to w dalszej odległości od utwardzonych dróg. Podejmując współpracę z naszą firmą mogą Państwo liczyć na korzystne rabaty oraz preferencyjne warunki współpracy. Zapewniamy kompleksową pomocą w zakresie bieżącego utrzymania terenów zielonych, chodników i parkingów. Wykonujemy profesjonalny wywóz śmieci łódź ze śmietników oraz koszy na segregację. W swojej pracy wykorzystujemy bezpieczny, czysty i niezawodny sprzęt, który pozwala nam realizować prace ziemne łódź, polegające na zagospodarowaniu trawników, usuwania zarośli i gałęzi, oraz wszystkich innych pracach, które winny być regularnie przeprowadzane.

Firmom i spółdzielniom zainteresowanym naszymi usługami przypominamy, iż dla stałych klientów oraz na powtarzające się zamówienia przygotowaliśmy cennik promocyjny. Każda z naszych usług wyróżnia się solidnością, fachowym wykonaniem oraz terminowością – niezależnie od pory roku, warunków atmosferycznych i innych czynników.
Oryginalne zlecenia

Transport HDS łódź regularnie otrzymuje zlecenia na niestandardowy transport specjalistyczny. Nierzadko są to bardzo dziwaczne przewozy, wzbudzające zainteresowanie wszystkich, których spotkamy na swojej drodze. Do tej pory wykonaliśmy dziesiątki transportów, z których kilkanaście trwale zapisało nam się w pamięci. Postanowiliśmy podzielić się z Wami tymi przeżyciami.

Call Now ButtonKONTAKT ZADZWOŃ 697 70 70 28